در نشست هم اندیشی فعالان رسانه های دیجیتال مطرح شد: هر ماه یک ناشر برتر معرفی می شود

در نشست هم اندیشی فعالان رسانه های دیجیتال مطرح شد: هر ماه یک ناشر برتر معرفی می شود

saramad

به گزارش روابط عمومی #مرکز_فناوری_اطلاعات و رسانه های دیجیتال، در ابتدای نشست فعالان رسانه های دجیتال، ابوالقاسم خداوردی لو؛ مدیر گروه #نشردیجیتال گفت: تا انتهای اردیبهشت ماه امسال رتبه واحدهای فرهنگی را منتشر خواهیم کرد و این رتبه بندی بر اساس تعداد گواهی ثبت، پروانه انتشار و مجوز تکثیر خواهد بود.

وی افزود: سال گذشته همکاران مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، نظام رتبه بندی تولید آثار داخل را ارائه دادند. از برنامه های ما این است که در هر ماه و هر سال یک #ناشردیجیتال برگزیده را معرفی کنیم  و با اهدای جوایز نفیس و نشان سرآمد از آنها تقدیر به عمل آوریم.

مصطفی اشرف؛ مدیر گروه رسانه های برخط در ادامه بیان کرد: در گذشته رتبه بندی رسانه های برخط فقط به صورت یک خود اظهاری صرف بود و ما عملا به جز  الکسا، سایتی برای رتبه بندی سایت ها نداشتیم که این امکان از سال گذشته با اعطای لوگوی هوشمند فراهم شده است.

علی اکبر شیرکوند؛ مدیر گروه رسانه های همراه و هوشمند آیتم های رتبه بندی شبکه های اجتماعی را اینچنین بیان کرد: تعداد کاربران و امنیت اطلاعات، رضایت مندی کاربران و مکان ها، سرویس های ارائه شده و کیفیت سرویس ها و نوآوری و ایده نو.

مهدی افراسیابی؛ مدیر #شبکه_ملی_فرهنگ گفت: این شبکه متشکل از خانه‌های دجیتال در سراسر کشور است که با حمایت مادی و معنوی ریاست جمهوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فعالیت خود ادامه می دهد.

یکی از مهمترین شاخص ها در این شبکه ، بحث تولید محتوا است که برای تحقق این هدف، بحث آموزش را عهده دار شده ایم. از برنامه هایی که برای تولید محتوا در دستور کار قرار داده ایم، دامن زدن به بحث تولید محتوا و راه اندازی جشنواره پویا نمایی دائمی است که با تولید محتوا و داوری مردمی همراه است

مرتضی موسویان؛ رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در پایان این نشست گفت: هدف از برگزاری ماهانه این نشست ها برقراری ارتباط با فعالان رسانه های دیجیتال و آگاهی و بررسی مشکلات  آنها است.

وی در خصوص بخش رسانه های دیجیتال بیست و نهمین نمایشگاه کتاب گفت: فضایی که امسال برای بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شده این امکان را به ما می دهد که این بخش به صورت مستقل و بزرگتر در کنار نمایشگاه کتاب شهر آفتاب به فعالیت بپردازد.

اعطای یارانه و بن حمایتی برای بازدید کننندگان، غرفه سازی متفاوت و تقدیر از غرفه های برتر، برگرداندن بخشی از اجاره به غرفه داران و اهدای جوایز به صورت هرروزه و در ساعت چهار از برنامه های ویژه بخش رسانه های دیجیتال بیست و نهمین نمایشگاه کتاب است.

در پایان این نشست از مجتمع های استانی قزوین، سیستان و بلوچستان، گیلان و خانه های فرهنگ دیجیتال شهید هاشمی نژاد بهشهر، دوستان آسمانی جیرفت و خانه مصباح جیرفت تقدیر به عمل آمد.

نخستین نشست هم اندیشی فعالان رسانه های دیجیتال یکم اردیبهشت ماه از ساعت 10 تا 12 در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.نظر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.